O firmie NAKO

Firma NAKO specjalizuje się w wynajmie kontenerów, big – bagów na różne rodzaje odpadów oraz w opróżnianiu mieszkań ze zbędnych rzeczy. Zajmujemy się również sprzedażą piasku, żwiru, kruszyw budowlanych, urodzajnej ziemi oraz czarnoziemu.

Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego zawsze staramy się spełnić jego oczekiwania. Dzięki naszej firmie nie muszą Państwo martwić się o to, co zrobić z odpadami poremontowymi. Nasze usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Ceny uzależnione są od miejsca odbioru i rodzaju odpadów, dlatego ceny ustalane są indywidualne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy dodatkowe usługi, dzięki którym zaoszczędzą Państwo czas:

1. Dowóz big – baga w wybrane przez klienta miejsce – dzięki temu nie muszą Państwo nawet wychodzić z domu, nasza firma przywiezie worek pod same drzwi!
2. Opróżnianie mieszkań – firma NAKO zajmie się opróżnieniem Twojego mieszkania / biura / piwnicy / magazynu. Usługa ta polega na wyniesieniu i wywozie nieprzydatnych rzeczy z Twojego pomieszczenia.

Nasza firma przyczynia się do ochrony środowiska, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Wybierając nas mają Państwo pewność, że śmieci trafiają w miejsca do tego przeznaczone.

CELEM FIRMY NAKO JEST SATYSFAKCJA KLIENTA!